Muokatuimmat sivut

Kohteesta SshyWiki
Loikkaa:valikkoon, hakuun

Alla näytetään 500 tulosta väliltä 21520.

Näytä [20 | 50 | 100 | 250 | 500] kerralla. ← 500 edellistä | 500 seuraavaa →

  1. Kannus‏‎ (50 muutosta)
  2. Hiitola‏‎ (50 muutosta)
  3. Maria Christina Cauton‏‎ (48 muutosta)
  4. Luopioinen‏‎ (44 muutosta)
  5. Pernaja‏‎ (44 muutosta)
  6. Ikaalinen‏‎ (42 muutosta)
  7. Anna Lovisa Leopold (1723 Sääksmäki)‏‎ (42 muutosta)
  8. Kalle Joonas Kallenpoika Kihl‏‎ (42 muutosta)
  9. Alanenpää‏‎ (41 muutosta)
  10. Rautalampi‏‎ (41 muutosta)
  11. Aleksanteri Sjövik‏‎ (41 muutosta)
  12. Nilsiä‏‎ (41 muutosta)
  13. Kokemäki‏‎ (41 muutosta)
  14. Sukututkimuslinkkejä‏‎ (39 muutosta)
  15. Alexander Asp‏‎ (38 muutosta)
  16. Askainen‏‎ (38 muutosta)
  17. Adam Kijhl‏‎ (37 muutosta)
  18. Margareta Kijhl‏‎ (37 muutosta)
  19. Kirjahyllyni‏‎ (36 muutosta)
  20. Fraaseja‏‎ (36 muutosta)
  21. Taivassalo‏‎ (36 muutosta)
  22. Gretha Sofia Sjövik‏‎ (36 muutosta)
  23. Rauma‏‎ (35 muutosta)
  24. Kemijärvi‏‎ (35 muutosta)
  25. Lemi/hakemistot‏‎ (35 muutosta)
  26. Karta öfver Mörskom socken upprättad på general landmaterie contoiret för att underkastas allmän granskning 1844‏‎ (35 muutosta)
  27. Petäjävesi‏‎ (35 muutosta)
  28. Ahlainen‏‎ (35 muutosta)
  29. Kihl‏‎ (35 muutosta)
  30. Hedvig Katariina Candelin‏‎ (33 muutosta)
  31. Jacob Johan Kock‏‎ (33 muutosta)
  32. Margareta Voivalén‏‎ (32 muutosta)
  33. Ida Maria Juhontytär (Vihkimälahti 1849)‏‎ (32 muutosta)
  34. Muhos‏‎ (31 muutosta)
  35. Helsinki‏‎ (31 muutosta)
  36. Eva Kijhl‏‎ (31 muutosta)
  37. Iisalmi‏‎ (30 muutosta)
  38. Adolf Reinhold Hermansson‏‎ (30 muutosta)
  39. Loppi‏‎ (30 muutosta)
  40. Magdalena Catharina Woivalenia (Nummi 1742)‏‎ (30 muutosta)
  41. Utajärvi‏‎ (30 muutosta)
  42. Edla Juhontytär Sneck‏‎ (29 muutosta)
  43. Johan Kekonius (Nurmes 1770)‏‎ (29 muutosta)
  44. ES3014‏‎ (29 muutosta)
  45. Lappajärven sukuja:‏‎ (28 muutosta)
  46. Ulvila‏‎ (28 muutosta)
  47. Toholampi‏‎ (28 muutosta)
  48. Tyrvää‏‎ (27 muutosta)
  49. Gabriel Woivalenius‏‎ (27 muutosta)
  50. Nurmes‏‎ (27 muutosta)
  51. Eric Kihl‏‎ (26 muutosta)
  52. Maria Elisabet Majorin (1784)‏‎ (25 muutosta)
  53. Amalia Fredrika Hermansson‏‎ (25 muutosta)
  54. Eva Margareta Kijhl‏‎ (25 muutosta)
  55. Uusi harjoittelusivu‏‎ (25 muutosta)
  56. Lavia‏‎ (24 muutosta)
  57. Mäntsälä‏‎ (24 muutosta)
  58. Hyrynsalmi‏‎ (24 muutosta)
  59. Ilmee‏‎ (24 muutosta)
  60. Ingrid Fredrika Kock‏‎ (24 muutosta)
  61. Lemu‏‎ (23 muutosta)
  62. Parkano‏‎ (23 muutosta)
  63. Vendla Kihl‏‎ (23 muutosta)
  64. Karjaluettelo‏‎ (23 muutosta)
  65. Sääksmäki‏‎ (23 muutosta)
  66. Gustaf Kijhl‏‎ (22 muutosta)
  67. Maria Elisabet Mikontytär (Jämsä 1819)‏‎ (22 muutosta)
  68. Kiuruvesi‏‎ (22 muutosta)
  69. Pyhämaa‏‎ (22 muutosta)
  70. Erik Johan Laurila‏‎ (22 muutosta)
  71. Christina Woivalenius‏‎ (22 muutosta)
  72. Pellosniemi, Anttolanhovi, Baranoffin/Hastferin rälssikäräjät 1645, noituusjuttu‏‎ (22 muutosta)
  73. Pukkila‏‎ (22 muutosta)
  74. Lohtaja‏‎ (21 muutosta)
  75. Joonas Aleksi Kekonius‏‎ (21 muutosta)
  76. Johan Kekonius (Auvila 1733)‏‎ (21 muutosta)
  77. Axel Gustaf Majorin‏‎ (21 muutosta)
  78. Joutsa‏‎ (21 muutosta)
  79. Johan Anders Woivalen‏‎ (21 muutosta)
  80. Karkkila ent. Ul. Pyhäjärvi‏‎ (21 muutosta)
  81. Yhteydenpitoon‏‎ (20 muutosta)
  82. Jöran Kijhl (rusthollari)‏‎ (20 muutosta)
  83. Eva Johanna Kock‏‎ (20 muutosta)
  84. Kälviä‏‎ (20 muutosta)
  85. Johan Alfred Kekonius‏‎ (20 muutosta)
  86. Hilma Serafina Kihl‏‎ (20 muutosta)
  87. Sääksmäki 1766, Lainhuutohakemus‏‎ (19 muutosta)
  88. Ruotsinkylän kansakoulu‏‎ (19 muutosta)
  89. Bror Gustaf Hermansson‏‎ (19 muutosta)
  90. Elisabeth Kijhl‏‎ (19 muutosta)
  91. Gabriel Kijhl‏‎ (19 muutosta)
  92. Carl Gustav Kihl‏‎ (19 muutosta)
  93. Renko‏‎ (19 muutosta)
  94. Pielavesi‏‎ (19 muutosta)
  95. Hämeenkyrö‏‎ (19 muutosta)
  96. Nakkila‏‎ (19 muutosta)
  97. Hedvig Forell‏‎ (18 muutosta)
  98. Pohjanmaan itäinen tk 1809, Laukaa, torppasopimus‏‎ (18 muutosta)
  99. Kuopio‏‎ (18 muutosta)
  100. Kymmenysluettelo‏‎ (18 muutosta)
  101. Urjala‏‎ (18 muutosta)
  102. Hämeenkyrö - Tavastkyrö‏‎ (18 muutosta)
  103. Johan Woivalenius‏‎ (18 muutosta)
  104. Margareta Palander (Vitikkala 1735)‏‎ (18 muutosta)
  105. Erik Niklas Kivistö‏‎ (18 muutosta)
  106. Kiikala‏‎ (18 muutosta)
  107. Maria Elisabet Boisman‏‎ (17 muutosta)
  108. Jämsä‏‎ (17 muutosta)
  109. Kaipola (ratsutila Jämsässä)‏‎ (17 muutosta)
  110. Erik Axelsson Kekonius‏‎ (17 muutosta)
  111. Maria Kristiina Joonaantytär (Ruotsula 1785)‏‎ (17 muutosta)
  112. Catharina Revalia‏‎ (17 muutosta)
  113. Golowitz‏‎ (17 muutosta)
  114. Kalle Aleksanteri Kallenpoika (Kaipola 1835)‏‎ (17 muutosta)
  115. KORHONEN‏‎ (17 muutosta)
  116. Elisabet Kijhl‏‎ (17 muutosta)
  117. Helena Keckonius‏‎ (17 muutosta)
  118. Läänit‏‎ (17 muutosta)
  119. Karl Emil Kihl‏‎ (16 muutosta)
  120. Noormarkku‏‎ (16 muutosta)
  121. Hartola - Gustav Adolfs‏‎ (16 muutosta)
  122. Merimasku‏‎ (16 muutosta)
  123. Porin maalaiskunta‏‎ (16 muutosta)
  124. Elisabet Kihl (täsmennyssivu)‏‎ (16 muutosta)
  125. Eeva Joonaantytär Hirvelä‏‎ (15 muutosta)
  126. Hedvig Karoliina Matintytär‏‎ (15 muutosta)
  127. Elsa Kekoni‏‎ (15 muutosta)
  128. Janakkala‏‎ (15 muutosta)
  129. Oulainen‏‎ (15 muutosta)
  130. Yrjas‏‎ (15 muutosta)
  131. Vendla Sofia Palander‏‎ (15 muutosta)
  132. Ala-Ruotsula (Jämsä)‏‎ (15 muutosta)
  133. Saloinen‏‎ (15 muutosta)
  134. Kalle Kallenpoika Sjövik‏‎ (15 muutosta)
  135. Fantsnäs‏‎ (14 muutosta)
  136. Johan Kijhl‏‎ (14 muutosta)
  137. Kainuun/Paltamon/ Sukuja:TURPEINEN,HIRVONEN,KIRJAVAINEN,KARJALAINEN,OIKARINEN,PYYKKÖNEN,HOLAPPA,MOILANEN,HILTUNEN,RUSANEN,LEINONEN, KETTUNEN,KEMPPAINEN,TOLONEN,KARPPINEN,TOIVONEN,JUNTUNEN,VÄISÄNEN:‏‎ (14 muutosta)
  138. Henrik Gabriel Majorin‏‎ (14 muutosta)
  139. Paltamo‏‎ (14 muutosta)
  140. Otto Maximinus Kekonius‏‎ (14 muutosta)
  141. Hagaberget‏‎ (14 muutosta)
  142. Heikki Koljonen (Iso-Koljonen 1874)‏‎ (14 muutosta)
  143. Hämeenkoski‏‎ (14 muutosta)
  144. Tuusniemi‏‎ (14 muutosta)
  145. Harjavalta‏‎ (13 muutosta)
  146. Elisabet Woivalenia‏‎ (13 muutosta)
  147. Ester Hedvig Cauton‏‎ (13 muutosta)
  148. Korpilahti‏‎ (13 muutosta)
  149. Anna Kihl (täsmennyssivu)‏‎ (13 muutosta)
  150. Saarijärvi‏‎ (13 muutosta)
  151. Hedvig Maria Favorin‏‎ (13 muutosta)
  152. Juho Juhonpoika Kekonius (Ruotsula 1813)‏‎ (13 muutosta)
  153. Pomarkku‏‎ (13 muutosta)
  154. Asikkala‏‎ (13 muutosta)
  155. Johan Ulric Sebastian Gripenberg‏‎ (13 muutosta)
  156. R‏‎ (13 muutosta)
  157. Kalle Joonaanpoika (Kaipola 1802)‏‎ (13 muutosta)
  158. Erik Niklas Kekonius (Ruotsula 1797)‏‎ (13 muutosta)
  159. Anders Johan Favorin‏‎ (13 muutosta)
  160. Johannes Kallenpoika (Virhiä 1840)‏‎ (13 muutosta)
  161. Pertteli‏‎ (12 muutosta)
  162. Juho Elias Eliaanpoika (Kaipola 1819)‏‎ (12 muutosta)
  163. Ulrika Charlotta Leopold‏‎ (12 muutosta)
  164. Vendla Erika Cauton‏‎ (12 muutosta)
  165. Sotkamo‏‎ (12 muutosta)
  166. Maria Kijhl‏‎ (12 muutosta)
  167. Georg Kijhl‏‎ (12 muutosta)
  168. Karvia‏‎ (12 muutosta)
  169. Ajankohtaista‏‎ (12 muutosta)
  170. Luvia‏‎ (12 muutosta)
  171. Akaa‏‎ (12 muutosta)
  172. Johan Walheim (Sääksmäki 1741)‏‎ (12 muutosta)
  173. Oulujoki‏‎ (12 muutosta)
  174. Porvoo‏‎ (12 muutosta)
  175. Claes Eric Kock‏‎ (12 muutosta)
  176. Liperi‏‎ (12 muutosta)
  177. Anna Woivalenia‏‎ (12 muutosta)
  178. Vetelin sukuja: PAAVOLA,KAUSTAR,POLLARI,GEDDA,TIMONEN/TÅRP/TORPPA,BACKALA,MERILÄINEN,PUUMALAINEN,TAST/TASTULA,KAINU,SALO,WARGH/VARILA,BASTUBACKA,BRUSIBACKA,FINNILÄ,LÅNG/HANNILA,DIDRICH,STORE,PULKKINEN,HOTAKKA,JUOPERI,PYLKKINEN,KUUSJÄRVI‏‎ (12 muutosta)
  179. Kuhmoinen‏‎ (12 muutosta)
  180. Samuel Möller (Sääksmäki 1716)‏‎ (11 muutosta)
  181. Olga Helena Kivistö‏‎ (11 muutosta)
  182. Johan Henriksson Ottelin‏‎ (11 muutosta)
  183. Autioluettelo‏‎ (11 muutosta)
  184. Adolf Fredrik Sjövik‏‎ (11 muutosta)
  185. Loimaa‏‎ (11 muutosta)
  186. Matti Kijhl‏‎ (11 muutosta)
  187. Jääski‏‎ (11 muutosta)
  188. Maaninka‏‎ (11 muutosta)
  189. Adolf Viktor Kallenpoika Ruotsula‏‎ (11 muutosta)
  190. Loviisa‏‎ (11 muutosta)
  191. Ypäjä‏‎ (11 muutosta)
  192. Hedvig Palander‏‎ (11 muutosta)
  193. Anna Lovisa Walheim (Sääksmäki 1744)‏‎ (11 muutosta)
  194. Catharina Kijhl‏‎ (11 muutosta)
  195. Viipuri - Viborg‏‎ (11 muutosta)
  196. Ähtäri‏‎ (11 muutosta)
  197. Valko‏‎ (11 muutosta)
  198. Kaustinen‏‎ (11 muutosta)
  199. Friitala‏‎ (11 muutosta)
  200. Vilhelm Leopold (Hattula 1726)‏‎ (11 muutosta)
  201. Viljakkala‏‎ (11 muutosta)
  202. Rosa Matilda Kivistö‏‎ (11 muutosta)
  203. Hämeenlinna‏‎ (11 muutosta)
  204. Suomen metsänhoitajat - Finlands forstmästare 1931-1945‏‎ (11 muutosta)
  205. Fritjof Koljonen (Karhala 1869)‏‎ (11 muutosta)
  206. Veteli‏‎ (11 muutosta)
  207. Pudasjärvi‏‎ (11 muutosta)
  208. Johan Gabriel Majorin (1825 Jämsä)‏‎ (10 muutosta)
  209. Lammi‏‎ (10 muutosta)
  210. Samuel Radin‏‎ (10 muutosta)
  211. Karl Henrik Sjövik‏‎ (10 muutosta)
  212. Jacob Herman Kekoni‏‎ (10 muutosta)
  213. Suomen Sukuhistoriallinen Yhdistys‏‎ (10 muutosta)
  214. Mäntyharju‏‎ (10 muutosta)
  215. Maakirja‏‎ (10 muutosta)
  216. Jöran Kijhl (korpraali)‏‎ (10 muutosta)
  217. Gabriel Palander‏‎ (10 muutosta)
  218. Lappajärvi‏‎ (10 muutosta)
  219. Alexander Martini Modelin‏‎ (10 muutosta)
  220. Kannuksen sukuja: NILKKULA,HANNI,RENBÄCK,PARSIAINEN,OJA,KÄRKI,STOR-ARVO,JUSSINPIETI,KORVELA,LILLRAKO,LUOMALA,OLLIKKALA,SÄMPILÄ,HOLLANTI,BJÖRN‏‎ (10 muutosta)
  221. Vendla Erika Kekonius (Ruotsula 1811)‏‎ (10 muutosta)
  222. Sigfrid Revallius‏‎ (10 muutosta)
  223. Johan Nordström (Auvila 1750)‏‎ (10 muutosta)
  224. Elias Gabrielinpoika Woivalenius‏‎ (10 muutosta)
  225. Pälkäne‏‎ (10 muutosta)
  226. Erika Eleonoora Joonaantytär Kuikka‏‎ (10 muutosta)
  227. Kiikoinen‏‎ (9 muutosta)
  228. Modelin Alexander Martini‏‎ (9 muutosta)
  229. Kullaa‏‎ (9 muutosta)
  230. Helsingin pitäjä‏‎ (9 muutosta)
  231. Gabriel Kekonius (Auvila 1726)‏‎ (9 muutosta)
  232. Elsa Steen‏‎ (9 muutosta)
  233. Jacob Johan Woivalenius (Sääksmäki 1719)‏‎ (9 muutosta)
  234. Pesu Viljo Ensio‏‎ (9 muutosta)
  235. Huittinen‏‎ (9 muutosta)
  236. Tuomiokirja‏‎ (9 muutosta)
  237. Eura‏‎ (9 muutosta)
  238. Carl Kijhl (Pursiala)‏‎ (9 muutosta)
  239. Merikarvia‏‎ (9 muutosta)
  240. Kajaani‏‎ (9 muutosta)
  241. Eva Fredrika Kekonius (Ruotsula 1802)‏‎ (9 muutosta)
  242. Pyhäranta‏‎ (9 muutosta)
  243. Vendla Kallentytär (Jämsä 1811)‏‎ (9 muutosta)
  244. Sukukirjoja ja -lehtiä‏‎ (9 muutosta)
  245. Kasakkakallio‏‎ (9 muutosta)
  246. Myllytullimanttaaliluettelo‏‎ (9 muutosta)
  247. Greta Liisa Eliaantytär (Kaipola 1817)‏‎ (9 muutosta)
  248. Anna Svanstrupe‏‎ (9 muutosta)
  249. Tammela, Rauli‏‎ (9 muutosta)
  250. Johanna Kekoni (Ruotsula 1820)‏‎ (9 muutosta)
  251. Himanka‏‎ (9 muutosta)
  252. Gustaf Hermansson (1838 Oikari)‏‎ (9 muutosta)
  253. Evijärvi‏‎ (8 muutosta)
  254. Uusikirkko Vl.‏‎ (8 muutosta)
  255. Harjavalta Hauvola‏‎ (8 muutosta)
  256. Suomussalmi‏‎ (8 muutosta)
  257. Oravais‏‎ (8 muutosta)
  258. Vehmaa‏‎ (8 muutosta)
  259. Anna Kihl (Pursiala 1785)‏‎ (8 muutosta)
  260. Cariander‏‎ (8 muutosta)
  261. Karstula‏‎ (8 muutosta)
  262. Haapajärvi‏‎ (8 muutosta)
  263. Ylivieska‏‎ (8 muutosta)
  264. Ulrika Speitz‏‎ (8 muutosta)
  265. Humppila‏‎ (8 muutosta)
  266. Johan Niklas Sneck‏‎ (8 muutosta)
  267. Tietokanta‏‎ (8 muutosta)
  268. Johan Rosenberg (Auvila 1782)‏‎ (8 muutosta)
  269. Lestijärvi‏‎ (8 muutosta)
  270. Amalia Lovisa Cauton‏‎ (8 muutosta)
  271. KAUPPILA,MIKKOLA‏‎ (8 muutosta)
  272. Elisabet Kihl (Pursiala 1731)‏‎ (8 muutosta)
  273. Hagert‏‎ (8 muutosta)
  274. Tammela‏‎ (8 muutosta)
  275. Eva Maria Kekonius (Nurmes 1766)‏‎ (8 muutosta)
  276. Hilma Sofia Gabriella Jack‏‎ (8 muutosta)
  277. Sipoo‏‎ (8 muutosta)
  278. Viljo Ensio‏‎ (8 muutosta)
  279. Ramsay‏‎ (7 muutosta)
  280. Abraham Johansson Barck‏‎ (7 muutosta)
  281. Britha Christina Voivalen‏‎ (7 muutosta)
  282. Punkalaidun‏‎ (7 muutosta)
  283. Hedvig Eleonora Woivalenia (Sääksmäki 1737)‏‎ (7 muutosta)
  284. Soini‏‎ (7 muutosta)
  285. Jokioinen‏‎ (7 muutosta)
  286. Lehtimäki‏‎ (7 muutosta)
  287. Alatupa‏‎ (7 muutosta)
  288. Jacob Christian Kock‏‎ (7 muutosta)
  289. Niemi (Jämsä Kaipola)‏‎ (7 muutosta)
  290. Ruotsinpyhtään Maamiesseura‏‎ (7 muutosta)
  291. Maria Elisabet Löfgren‏‎ (7 muutosta)
  292. Jöran Kijhl (Pursiala 1711)‏‎ (7 muutosta)
  293. Tuomas Matinpoika Kihl‏‎ (7 muutosta)
  294. Henkikirja‏‎ (7 muutosta)
  295. Susanna Gabrielintytär (Saari 1797)‏‎ (7 muutosta)
  296. Harjoittelusivu‏‎ (7 muutosta)
  297. Kuortane‏‎ (7 muutosta)
  298. Lappi Tl.‏‎ (7 muutosta)
  299. Eurajoki‏‎ (7 muutosta)
  300. (ANDRISSASSON)‏‎ (7 muutosta)
  301. Pieksämäki‏‎ (7 muutosta)
  302. Larkman‏‎ (7 muutosta)
  303. Siikainen‏‎ (7 muutosta)
  304. Maksamaa - Maxmo‏‎ (7 muutosta)
  305. Viirilä‏‎ (7 muutosta)
  306. Mallisivu‏‎ (7 muutosta)
  307. Suomen lääkärit - Finlands läkare 1967‏‎ (7 muutosta)
  308. Viitasaari‏‎ (7 muutosta)
  309. Pöytyä‏‎ (7 muutosta)
  310. Kuhlström‏‎ (7 muutosta)
  311. Anders Johan Enwald‏‎ (7 muutosta)
  312. Johan Barck‏‎ (7 muutosta)
  313. Tampere‏‎ (7 muutosta)
  314. Kokeilut:Annotointi‏‎ (7 muutosta)
  315. Mikko Kihl‏‎ (7 muutosta)
  316. Elisabet Möller (Sääksmäki 1725)‏‎ (7 muutosta)
  317. Hinnerjoki‏‎ (6 muutosta)
  318. Mikko Matinpoika Kihl‏‎ (6 muutosta)
  319. Myrskylä - Mörskom‏‎ (6 muutosta)
  320. Jämijärvi‏‎ (6 muutosta)
  321. Kellahti (Källfjerd)‏‎ (6 muutosta)
  322. Varsinais-Suomi‏‎ (6 muutosta)
  323. Antti Kihl‏‎ (6 muutosta)
  324. HAKKARAINEN‏‎ (6 muutosta)
  325. Axel Axelsson Palander‏‎ (6 muutosta)
  326. Kankaanpää‏‎ (6 muutosta)
  327. Pohja - Pojo‏‎ (6 muutosta)
  328. Ruoveden sukuja: KORKIALEHTO,VEHU‏‎ (6 muutosta)
  329. Antti Meriläinen‏‎ (6 muutosta)
  330. Munck af Fulkila‏‎ (6 muutosta)
  331. Märtha Ulrica Woivalen‏‎ (6 muutosta)
  332. Hornaeus‏‎ (6 muutosta)
  333. Matti Kijhl (Pursiala 1758)‏‎ (6 muutosta)
  334. TEIT‏‎ (6 muutosta)
  335. Pyhäjärvi Ol‏‎ (6 muutosta)
  336. Hedvig Lovisa Jansson (Voipaala 1761)‏‎ (6 muutosta)
  337. Serafia Antintytär (Kankainen 1832)‏‎ (6 muutosta)
  338. Nivala‏‎ (6 muutosta)
  339. Petjärvi‏‎ (6 muutosta)
  340. Haapavesi‏‎ (6 muutosta)
  341. Hedvig Vilhelmina Palander‏‎ (6 muutosta)
  342. Juho Kihl‏‎ (6 muutosta)
  343. Karjaa‏‎ (6 muutosta)
  344. Erik Johan Cauton‏‎ (6 muutosta)
  345. Hattula‏‎ (6 muutosta)
  346. Turun hovioikeus, Uudenmaan ja Hämeen lääni 1669, alistetut jutut‏‎ (6 muutosta)
  347. Lars Crantz (nimismies)‏‎ (6 muutosta)
  348. Hilma Johanna Juhontytär Peltonen (1862 Jämsä)‏‎ (6 muutosta)
  349. Anders Abraham Favorin‏‎ (6 muutosta)
  350. Katarina Helena Löfgren (Vitikkala 1770)‏‎ (6 muutosta)
  351. Juho Tuomaanpoika Hujala‏‎ (6 muutosta)
  352. Marttila‏‎ (6 muutosta)
  353. Juliana Lovisa Boisman‏‎ (6 muutosta)
  354. *eka sivu‏‎ (6 muutosta)
  355. August Majorin‏‎ (6 muutosta)
  356. Juuka‏‎ (6 muutosta)
  357. Hedda Kristina Majorin (1786)‏‎ (6 muutosta)
  358. Andriette Emilia Favorin‏‎ (6 muutosta)
  359. Johan Friedrich Favorin‏‎ (6 muutosta)
  360. OLMALA‏‎ (6 muutosta)
  361. Karkku‏‎ (6 muutosta)
  362. Elisabet Schadewitz‏‎ (5 muutosta)
  363. Tyrväntö‏‎ (5 muutosta)
  364. Vimpeli‏‎ (5 muutosta)
  365. Historiaa‏‎ (5 muutosta)
  366. Alatornio‏‎ (5 muutosta)
  367. Lohtajan sukuja:TORVI,JONES,ROIKOLA,PARKKIHAUTA,HUKKA,(PAHIKAINEN/) AHLBÄCK,‏‎ (5 muutosta)
  368. IIVANAINEN‏‎ (5 muutosta)
  369. Edla Sofia Kekoni‏‎ (5 muutosta)
  370. Karl Fredrik Leopold‏‎ (5 muutosta)
  371. Ernst Gustaf von Hertzen‏‎ (5 muutosta)
  372. Hollola‏‎ (5 muutosta)
  373. Lohtajan sukuja:TORVI,ROIKOLA,PARKKIHAUTA,HUKKA,(PAHIKAINEN/) AHLBÄCK,‏‎ (5 muutosta)
  374. DJÄKN(Olaff Nilesson aff Poya -suku / DJÄKN Rötger Olofssonin suku, & GÄDDA‏‎ (5 muutosta)
  375. Teerijärvi - Terjärv‏‎ (5 muutosta)
  376. Tuomas Kihl‏‎ (5 muutosta)
  377. Kangasniemi‏‎ (5 muutosta)
  378. Töysä‏‎ (5 muutosta)
  379. Von Born‏‎ (5 muutosta)
  380. Honkajoki‏‎ (5 muutosta)
  381. Sara Lisa Favorin‏‎ (5 muutosta)
  382. Tuomas Matinpoika Hujala‏‎ (5 muutosta)
  383. Lapinlahti‏‎ (5 muutosta)
  384. Honkilahti‏‎ (5 muutosta)
  385. Ullava‏‎ (5 muutosta)
  386. HONKONEN‏‎ (5 muutosta)
  387. Nirkko‏‎ (5 muutosta)
  388. Orimattila‏‎ (5 muutosta)
  389. Matti Martinpoika Hujala‏‎ (5 muutosta)
  390. Juho Emil Juhonpoika Virhiä‏‎ (5 muutosta)
  391. Kiukainen‏‎ (5 muutosta)
  392. Poistettu sivu‏‎ (5 muutosta)
  393. Hermigier‏‎ (5 muutosta)
  394. Sievi‏‎ (5 muutosta)
  395. Jakob Vilhelm Boisman (Heikkilä 1763)‏‎ (5 muutosta)
  396. Juho Juhonpoika Kihl‏‎ (5 muutosta)
  397. Keuruu‏‎ (5 muutosta)
  398. Käkisalmi‏‎ (5 muutosta)
  399. Sakkola‏‎ (5 muutosta)
  400. Kristina Nordström (Auvila 1755)‏‎ (5 muutosta)
  401. Kalajoki‏‎ (5 muutosta)
  402. Karjalan tk 1731, useita juttuja‏‎ (5 muutosta)
  403. Keuruun sukuja: SAVOLAINEN,RUORANEN,KUKKONEN,MARTTINEN‏‎ (5 muutosta)
  404. Pielisjärvi‏‎ (5 muutosta)
  405. Kodisjoki‏‎ (5 muutosta)
  406. Kruunupyy‏‎ (5 muutosta)
  407. Hauho‏‎ (5 muutosta)
  408. Kalanti‏‎ (5 muutosta)
  409. Heinola‏‎ (5 muutosta)
  410. Toholampin sukuja: ORAVALA,JÄMSÄ,MÄÄTTÄ‏‎ (5 muutosta)
  411. Salomon Gabriel Kock‏‎ (5 muutosta)
  412. Simon Kijhl‏‎ (5 muutosta)
  413. Sysmä‏‎ (5 muutosta)
  414. Kauvatsa‏‎ (5 muutosta)
  415. Kiihtelysvaara‏‎ (5 muutosta)
  416. Kokeilut:Annotaatiot‏‎ (5 muutosta)
  417. Köyliö‏‎ (5 muutosta)
  418. Matrikkeli mallisivua‏‎ (5 muutosta)
  419. SUVUT:‏‎ (5 muutosta)
  420. Eckerman‏‎ (5 muutosta)
  421. Kiikka‏‎ (5 muutosta)
  422. Suomenkylä‏‎ (4 muutosta)
  423. Keitele‏‎ (4 muutosta)
  424. Vieremä‏‎ (4 muutosta)
  425. Purmo‏‎ (4 muutosta)
  426. Jaakkola (Myrskylä)‏‎ (4 muutosta)
  427. Aura‏‎ (4 muutosta)
  428. Teerijärven sukuja: SVARTSJÖ,HÄSTBACKA,WIDJESKOG‏‎ (4 muutosta)
  429. Nevanlinna‏‎ (4 muutosta)
  430. Pirkkala‏‎ (4 muutosta)
  431. Kuusamo‏‎ (4 muutosta)
  432. Ylikiimingin sukuja: KOKKO‏‎ (4 muutosta)
  433. FRIIS‏‎ (4 muutosta)
  434. Vastila‏‎ (4 muutosta)
  435. Vihti‏‎ (4 muutosta)
  436. Ylikiiminki‏‎ (4 muutosta)
  437. Österman‏‎ (4 muutosta)
  438. Alavus‏‎ (4 muutosta)
  439. Somerniemi‏‎ (4 muutosta)
  440. Antti Kihl (täsmennyssivu)‏‎ (4 muutosta)
  441. Söörmarkku‏‎ (4 muutosta)
  442. ULWICK/ULVICHIUS‏‎ (4 muutosta)
  443. Pyhäjoki‏‎ (4 muutosta)
  444. Harjavalta Hauvola Lamberg (sotilas)‏‎ (4 muutosta)
  445. Ylikylä (Överby)‏‎ (4 muutosta)
  446. Saarijärven sukuja: HÄKKINEN,MÖTTÖLÄ,NOJONEN,MULIKKA,MESIÄINEN/MUHOLA,MÖTTÖLÄ/KOSKELA‏‎ (4 muutosta)
  447. Caisa Keckonius‏‎ (4 muutosta)
  448. Karl Löfgren (Vitikkala 1774)‏‎ (4 muutosta)
  449. Eteläpohjalaiset Juuret‏‎ (4 muutosta)
  450. Kortesjärvi‏‎ (4 muutosta)
  451. Vähäkyrö‏‎ (4 muutosta)
  452. Saarijärven sukuja: NYRÖLÄ,HÄKKINEN,MÖTTÖLÄ,NOJONEN,MULIKKA,MESIÄINEN/MUHOLA,MÖTTÖLÄ/KOSKELA‏‎ (4 muutosta)
  453. Daniel Kijhl‏‎ (4 muutosta)
  454. Jakob Andrissanpoika‏‎ (4 muutosta)
  455. David Majorin (Mäntyharju 1802)‏‎ (4 muutosta)
  456. Alexander Napoleon Kekoni‏‎ (4 muutosta)
  457. Muuruvesi‏‎ (4 muutosta)
  458. Karttula‏‎ (4 muutosta)
  459. Hertzen, Ernst Gustaf von‏‎ (4 muutosta)
  460. TURPEINEN‏‎ (4 muutosta)
  461. Tjäder‏‎ (4 muutosta)
  462. NILSSON / EKELÖF I GÄSTERBY ,STENSBÖLE,JÄGERHORN AF HERTONÄS‏‎ (4 muutosta)
  463. Noormarkku (kylä)‏‎ (4 muutosta)
  464. Oulaisten sukuja:TÖRMÄLÄ,VAIKKO,LEHTOLAINEN,TIRINEN,HONKA,HONKALA‏‎ (4 muutosta)
  465. Maria Palander (Jämsä 1719)‏‎ (4 muutosta)
  466. Myllytulliluettelo‏‎ (4 muutosta)
  467. Oulaisten sukuja:TÖRMÄLÄ,VAIKKO,LEHTOLAINEN,TIRINEN,HONKA,KAUPPILA,MIKKOLA,HONKALA‏‎ (4 muutosta)
  468. Salla‏‎ (4 muutosta)
  469. Lyttylä‏‎ (4 muutosta)
  470. Suomen lääkärit - Finlands läkare 1977‏‎ (4 muutosta)
  471. ES2561‏‎ (4 muutosta)
  472. Fredrika Karolina Kallentytär Kihl‏‎ (4 muutosta)
  473. Kruunupyy - Kronoby‏‎ (4 muutosta)
  474. Metsäpirtti‏‎ (4 muutosta)
  475. Vampula‏‎ (4 muutosta)
  476. Pedersöre (Pietarsaaren mlk)‏‎ (4 muutosta)
  477. Ristijärvi‏‎ (4 muutosta)
  478. Alahärmä‏‎ (4 muutosta)
  479. Berndt Otto Granfelt‏‎ (4 muutosta)
  480. Mynämäki‏‎ (4 muutosta)
  481. Tommy Henrik Pohjanen(Skinnskatteberg *1966-‏‎ (4 muutosta)
  482. Halikko‏‎ (4 muutosta)
  483. Lahti‏‎ (4 muutosta)
  484. Laukaa‏‎ (4 muutosta)
  485. Alajärvi‏‎ (4 muutosta)
  486. Tommy Henrik Pohjanen (Skinnskatteberg *1966-‏‎ (4 muutosta)
  487. Keikyä‏‎ (4 muutosta)
  488. Eva Sofia Speitz‏‎ (4 muutosta)
  489. Kuhmo‏‎ (4 muutosta)
  490. X‏‎ (4 muutosta)
  491. Abraham Candelin‏‎ (4 muutosta)
  492. Alakylä (Nederby)‏‎ (4 muutosta)
  493. Samuel Fredrik Möller (Kokkola 1754)‏‎ (4 muutosta)
  494. Sunniemi‏‎ (4 muutosta)
  495. Brita Maria Möller‏‎ (4 muutosta)
  496. Jyväskylä‏‎ (4 muutosta)
  497. GARP,& (SANDIKA-ÄTTEN)‏‎ (4 muutosta)
  498. LT1369‏‎ (3 muutosta)
  499. Helena Kihl‏‎ (3 muutosta)
  500. SVÄRD‏‎ (3 muutosta)

Näytä [20 | 50 | 100 | 250 | 500] kerralla. ← 500 edellistä | 500 seuraavaa →