Muokatuimmat sivut

Kohteesta SshyWiki
Loikkaa:valikkoon, hakuun

Alla näytetään 500 tulosta väliltä 1500.

Näytä [20 | 50 | 100 | 250 | 500] kerralla. ← 500 edellistä | 500 seuraavaa →

  1. Paikkakunnat‏‎ (231 muutosta)
  2. Läänintilit‏‎ (203 muutosta)
  3. Ruotsinkylä‏‎ (202 muutosta)
  4. Etusivu‏‎ (153 muutosta)
  5. Padasjoki‏‎ (153 muutosta)
  6. Pori - Björneborg‏‎ (150 muutosta)
  7. Kihlakunnat‏‎ (109 muutosta)
  8. Hakemistot‏‎ (108 muutosta)
  9. Anna Svanstrupen viisi jälkipolvea‏‎ (95 muutosta)
  10. Kustavi‏‎ (88 muutosta)
  11. Myrskylä‏‎ (77 muutosta)
  12. Ruokolahti‏‎ (74 muutosta)
  13. Mickael Eriksson‏‎ (68 muutosta)
  14. Leppävirta‏‎ (60 muutosta)
  15. Matrikkelit‏‎ (60 muutosta)
  16. Ikaalinen - Ikalis‏‎ (58 muutosta)
  17. Pikaohje sivun muokkaamiseen‏‎ (57 muutosta - ohjaussivu)
  18. Ruotsinpyhtää‏‎ (54 muutosta)
  19. Hausjärvi‏‎ (52 muutosta)
  20. Gabriel Kekoni (Ruotsula 1775)‏‎ (51 muutosta)
  21. Kannus‏‎ (50 muutosta)
  22. Hiitola‏‎ (50 muutosta)
  23. Maria Christina Cauton‏‎ (48 muutosta)
  24. Luopioinen‏‎ (44 muutosta)
  25. Pernaja‏‎ (44 muutosta)
  26. Kalle Joonas Kallenpoika Kihl‏‎ (42 muutosta)
  27. Ikaalinen‏‎ (42 muutosta)
  28. Anna Lovisa Leopold (1723 Sääksmäki)‏‎ (42 muutosta)
  29. Kokemäki‏‎ (41 muutosta)
  30. Alanenpää‏‎ (41 muutosta)
  31. Aleksanteri Sjövik‏‎ (41 muutosta)
  32. Rautalampi‏‎ (41 muutosta)
  33. Nilsiä‏‎ (41 muutosta)
  34. Sukututkimuslinkkejä‏‎ (38 muutosta)
  35. Alexander Asp‏‎ (38 muutosta)
  36. Askainen‏‎ (38 muutosta)
  37. Adam Kijhl‏‎ (37 muutosta)
  38. Margareta Kijhl‏‎ (37 muutosta)
  39. Kirjahyllyni‏‎ (36 muutosta)
  40. Taivassalo‏‎ (36 muutosta)
  41. Fraaseja‏‎ (36 muutosta)
  42. Gretha Sofia Sjövik‏‎ (36 muutosta)
  43. Lemi/hakemistot‏‎ (35 muutosta)
  44. Petäjävesi‏‎ (35 muutosta)
  45. Kemijärvi‏‎ (35 muutosta)
  46. Karta öfver Mörskom socken upprättad på general landmaterie contoiret för att underkastas allmän granskning 1844‏‎ (35 muutosta)
  47. Ahlainen‏‎ (35 muutosta)
  48. Kihl‏‎ (35 muutosta)
  49. Rauma‏‎ (35 muutosta)
  50. Hedvig Katariina Candelin‏‎ (33 muutosta)
  51. Jacob Johan Kock‏‎ (33 muutosta)
  52. Ida Maria Juhontytär (Vihkimälahti 1849)‏‎ (32 muutosta)
  53. Margareta Voivalén‏‎ (32 muutosta)
  54. Helsinki‏‎ (31 muutosta)
  55. Eva Kijhl‏‎ (31 muutosta)
  56. Muhos‏‎ (31 muutosta)
  57. Loppi‏‎ (30 muutosta)
  58. Magdalena Catharina Woivalenia (Nummi 1742)‏‎ (30 muutosta)
  59. Utajärvi‏‎ (30 muutosta)
  60. Iisalmi‏‎ (30 muutosta)
  61. Adolf Reinhold Hermansson‏‎ (30 muutosta)
  62. Edla Juhontytär Sneck‏‎ (29 muutosta)
  63. Johan Kekonius (Nurmes 1770)‏‎ (29 muutosta)
  64. ES3014‏‎ (29 muutosta)
  65. Lappajärven sukuja:‏‎ (28 muutosta)
  66. Ulvila‏‎ (28 muutosta)
  67. Toholampi‏‎ (28 muutosta)
  68. Nurmes‏‎ (27 muutosta)
  69. Gabriel Woivalenius‏‎ (27 muutosta)
  70. Tyrvää‏‎ (27 muutosta)
  71. Eric Kihl‏‎ (26 muutosta)
  72. Maria Elisabet Majorin (1784)‏‎ (25 muutosta)
  73. Uusi harjoittelusivu‏‎ (25 muutosta)
  74. Amalia Fredrika Hermansson‏‎ (25 muutosta)
  75. Eva Margareta Kijhl‏‎ (25 muutosta)
  76. Hyrynsalmi‏‎ (24 muutosta)
  77. Ilmee‏‎ (24 muutosta)
  78. Ingrid Fredrika Kock‏‎ (24 muutosta)
  79. Lavia‏‎ (24 muutosta)
  80. Mäntsälä‏‎ (24 muutosta)
  81. Lemu‏‎ (23 muutosta)
  82. Parkano‏‎ (23 muutosta)
  83. Vendla Kihl‏‎ (23 muutosta)
  84. Sääksmäki‏‎ (23 muutosta)
  85. Karjaluettelo‏‎ (23 muutosta)
  86. Maria Elisabet Mikontytär (Jämsä 1819)‏‎ (22 muutosta)
  87. Gustaf Kijhl‏‎ (22 muutosta)
  88. Pyhämaa‏‎ (22 muutosta)
  89. Pellosniemi, Anttolanhovi, Baranoffin/Hastferin rälssikäräjät 1645, noituusjuttu‏‎ (22 muutosta)
  90. Kiuruvesi‏‎ (22 muutosta)
  91. Pukkila‏‎ (22 muutosta)
  92. Erik Johan Laurila‏‎ (22 muutosta)
  93. Christina Woivalenius‏‎ (22 muutosta)
  94. Joonas Aleksi Kekonius‏‎ (21 muutosta)
  95. Johan Kekonius (Auvila 1733)‏‎ (21 muutosta)
  96. Joutsa‏‎ (21 muutosta)
  97. Axel Gustaf Majorin‏‎ (21 muutosta)
  98. Lohtaja‏‎ (21 muutosta)
  99. Johan Anders Woivalen‏‎ (21 muutosta)
  100. Karkkila ent. Ul. Pyhäjärvi‏‎ (21 muutosta)
  101. Kälviä‏‎ (20 muutosta)
  102. Jöran Kijhl (rusthollari)‏‎ (20 muutosta)
  103. Eva Johanna Kock‏‎ (20 muutosta)
  104. Yhteydenpitoon‏‎ (20 muutosta)
  105. Johan Alfred Kekonius‏‎ (20 muutosta)
  106. Hilma Serafina Kihl‏‎ (20 muutosta)
  107. Bror Gustaf Hermansson‏‎ (19 muutosta)
  108. Pielavesi‏‎ (19 muutosta)
  109. Elisabeth Kijhl‏‎ (19 muutosta)
  110. Gabriel Kijhl‏‎ (19 muutosta)
  111. Nakkila‏‎ (19 muutosta)
  112. Carl Gustav Kihl‏‎ (19 muutosta)
  113. Sääksmäki 1766, Lainhuutohakemus‏‎ (19 muutosta)
  114. Ruotsinkylän kansakoulu‏‎ (19 muutosta)
  115. Hämeenkyrö‏‎ (19 muutosta)
  116. Erik Niklas Kivistö‏‎ (18 muutosta)
  117. Urjala‏‎ (18 muutosta)
  118. Kymmenysluettelo‏‎ (18 muutosta)
  119. Renko‏‎ (18 muutosta)
  120. Hedvig Forell‏‎ (18 muutosta)
  121. Kuopio‏‎ (18 muutosta)
  122. Margareta Palander (Vitikkala 1735)‏‎ (18 muutosta)
  123. Pohjanmaan itäinen tk 1809, Laukaa, torppasopimus‏‎ (18 muutosta)
  124. Kiikala‏‎ (18 muutosta)
  125. Hämeenkyrö - Tavastkyrö‏‎ (18 muutosta)
  126. Johan Woivalenius‏‎ (18 muutosta)
  127. KORHONEN‏‎ (17 muutosta)
  128. Elisabet Kijhl‏‎ (17 muutosta)
  129. Helena Keckonius‏‎ (17 muutosta)
  130. Jämsä‏‎ (17 muutosta)
  131. Maria Kristiina Joonaantytär (Ruotsula 1785)‏‎ (17 muutosta)
  132. Kaipola (ratsutila Jämsässä)‏‎ (17 muutosta)
  133. Erik Axelsson Kekonius‏‎ (17 muutosta)
  134. Läänit‏‎ (17 muutosta)
  135. Catharina Revalia‏‎ (17 muutosta)
  136. Golowitz‏‎ (17 muutosta)
  137. Maria Elisabet Boisman‏‎ (17 muutosta)
  138. Kalle Aleksanteri Kallenpoika (Kaipola 1835)‏‎ (17 muutosta)
  139. Karl Emil Kihl‏‎ (16 muutosta)
  140. Noormarkku‏‎ (16 muutosta)
  141. Porin maalaiskunta‏‎ (16 muutosta)
  142. Merimasku‏‎ (16 muutosta)
  143. Hartola - Gustav Adolfs‏‎ (16 muutosta)
  144. Elisabet Kihl (täsmennyssivu)‏‎ (16 muutosta)
  145. Kalle Kallenpoika Sjövik‏‎ (15 muutosta)
  146. Oulainen‏‎ (15 muutosta)
  147. Eeva Joonaantytär Hirvelä‏‎ (15 muutosta)
  148. Yrjas‏‎ (15 muutosta)
  149. Elsa Kekoni‏‎ (15 muutosta)
  150. Hedvig Karoliina Matintytär‏‎ (15 muutosta)
  151. Vendla Sofia Palander‏‎ (15 muutosta)
  152. Saloinen‏‎ (15 muutosta)
  153. Janakkala‏‎ (15 muutosta)
  154. Ala-Ruotsula (Jämsä)‏‎ (15 muutosta)
  155. Paltamo‏‎ (14 muutosta)
  156. Otto Maximinus Kekonius‏‎ (14 muutosta)
  157. Fantsnäs‏‎ (14 muutosta)
  158. Kainuun/Paltamon/ Sukuja:TURPEINEN,HIRVONEN,KIRJAVAINEN,KARJALAINEN,OIKARINEN,PYYKKÖNEN,HOLAPPA,MOILANEN,HILTUNEN,RUSANEN,LEINONEN, KETTUNEN,KEMPPAINEN,TOLONEN,KARPPINEN,TOIVONEN,JUNTUNEN,VÄISÄNEN:‏‎ (14 muutosta)
  159. Johan Kijhl‏‎ (14 muutosta)
  160. Tuusniemi‏‎ (14 muutosta)
  161. Henrik Gabriel Majorin‏‎ (14 muutosta)
  162. Hagaberget‏‎ (14 muutosta)
  163. Heikki Koljonen (Iso-Koljonen 1874)‏‎ (14 muutosta)
  164. Hämeenkoski‏‎ (14 muutosta)
  165. Anders Johan Favorin‏‎ (13 muutosta)
  166. Saarijärvi‏‎ (13 muutosta)
  167. Johannes Kallenpoika (Virhiä 1840)‏‎ (13 muutosta)
  168. Pomarkku‏‎ (13 muutosta)
  169. Elisabet Woivalenia‏‎ (13 muutosta)
  170. Harjavalta‏‎ (13 muutosta)
  171. Ester Hedvig Cauton‏‎ (13 muutosta)
  172. Korpilahti‏‎ (13 muutosta)
  173. R‏‎ (13 muutosta)
  174. Anna Kihl (täsmennyssivu)‏‎ (13 muutosta)
  175. Juho Juhonpoika Kekonius (Ruotsula 1813)‏‎ (13 muutosta)
  176. Hedvig Maria Favorin‏‎ (13 muutosta)
  177. Asikkala‏‎ (13 muutosta)
  178. Johan Ulric Sebastian Gripenberg‏‎ (13 muutosta)
  179. Kalle Joonaanpoika (Kaipola 1802)‏‎ (13 muutosta)
  180. Erik Niklas Kekonius (Ruotsula 1797)‏‎ (13 muutosta)
  181. Ulrika Charlotta Leopold‏‎ (12 muutosta)
  182. Kuhmoinen‏‎ (12 muutosta)
  183. Vendla Erika Cauton‏‎ (12 muutosta)
  184. Anna Woivalenia‏‎ (12 muutosta)
  185. Sotkamo‏‎ (12 muutosta)
  186. Maria Kijhl‏‎ (12 muutosta)
  187. Luvia‏‎ (12 muutosta)
  188. Juho Elias Eliaanpoika (Kaipola 1819)‏‎ (12 muutosta)
  189. Oulujoki‏‎ (12 muutosta)
  190. Porvoo‏‎ (12 muutosta)
  191. Liperi‏‎ (12 muutosta)
  192. Vetelin sukuja: PAAVOLA,KAUSTAR,POLLARI,GEDDA,TIMONEN/TÅRP/TORPPA,BACKALA,MERILÄINEN,PUUMALAINEN,TAST/TASTULA,KAINU,SALO,WARGH/VARILA,BASTUBACKA,BRUSIBACKA,FINNILÄ,LÅNG/HANNILA,DIDRICH,STORE,PULKKINEN,HOTAKKA,JUOPERI,PYLKKINEN,KUUSJÄRVI‏‎ (12 muutosta)
  193. Karvia‏‎ (12 muutosta)
  194. Georg Kijhl‏‎ (12 muutosta)
  195. Ajankohtaista‏‎ (12 muutosta)
  196. Akaa‏‎ (12 muutosta)
  197. Pertteli‏‎ (12 muutosta)
  198. Johan Walheim (Sääksmäki 1741)‏‎ (12 muutosta)
  199. Claes Eric Kock‏‎ (12 muutosta)
  200. Fritjof Koljonen (Karhala 1869)‏‎ (11 muutosta)
  201. Maaninka‏‎ (11 muutosta)
  202. Hämeenlinna‏‎ (11 muutosta)
  203. Viipuri - Viborg‏‎ (11 muutosta)
  204. Ypäjä‏‎ (11 muutosta)
  205. Johan Henriksson Ottelin‏‎ (11 muutosta)
  206. Autioluettelo‏‎ (11 muutosta)
  207. Jääski‏‎ (11 muutosta)
  208. Adolf Fredrik Sjövik‏‎ (11 muutosta)
  209. Valko‏‎ (11 muutosta)
  210. Ähtäri‏‎ (11 muutosta)
  211. Vilhelm Leopold (Hattula 1726)‏‎ (11 muutosta)
  212. Viljakkala‏‎ (11 muutosta)
  213. Adolf Viktor Kallenpoika Ruotsula‏‎ (11 muutosta)
  214. Veteli‏‎ (11 muutosta)
  215. Pudasjärvi‏‎ (11 muutosta)
  216. Rosa Matilda Kivistö‏‎ (11 muutosta)
  217. Suomen metsänhoitajat - Finlands forstmästare 1931-1945‏‎ (11 muutosta)
  218. Catharina Kijhl‏‎ (11 muutosta)
  219. Hedvig Palander‏‎ (11 muutosta)
  220. Anna Lovisa Walheim (Sääksmäki 1744)‏‎ (11 muutosta)
  221. Olga Helena Kivistö‏‎ (11 muutosta)
  222. Samuel Möller (Sääksmäki 1716)‏‎ (11 muutosta)
  223. Kaustinen‏‎ (11 muutosta)
  224. Friitala‏‎ (11 muutosta)
  225. Loimaa‏‎ (11 muutosta)
  226. Matti Kijhl‏‎ (11 muutosta)
  227. Erika Eleonoora Joonaantytär Kuikka‏‎ (10 muutosta)
  228. Lappajärvi‏‎ (10 muutosta)
  229. Loviisa‏‎ (10 muutosta)
  230. Vendla Erika Kekonius (Ruotsula 1811)‏‎ (10 muutosta)
  231. Johan Gabriel Majorin (1825 Jämsä)‏‎ (10 muutosta)
  232. Karl Henrik Sjövik‏‎ (10 muutosta)
  233. Sigfrid Revallius‏‎ (10 muutosta)
  234. Pälkäne‏‎ (10 muutosta)
  235. Jacob Herman Kekoni‏‎ (10 muutosta)
  236. Jöran Kijhl (korpraali)‏‎ (10 muutosta)
  237. Gabriel Palander‏‎ (10 muutosta)
  238. Alexander Martini Modelin‏‎ (10 muutosta)
  239. Elias Gabrielinpoika Woivalenius‏‎ (10 muutosta)
  240. Johan Nordström (Auvila 1750)‏‎ (10 muutosta)
  241. Lammi‏‎ (10 muutosta)
  242. Samuel Radin‏‎ (10 muutosta)
  243. Suomen Sukuhistoriallinen Yhdistys‏‎ (10 muutosta)
  244. Mäntyharju‏‎ (10 muutosta)
  245. Maakirja‏‎ (10 muutosta)
  246. Pesu Viljo Ensio‏‎ (9 muutosta)
  247. Johanna Kekoni (Ruotsula 1820)‏‎ (9 muutosta)
  248. Kiikoinen‏‎ (9 muutosta)
  249. Gustaf Hermansson (1838 Oikari)‏‎ (9 muutosta)
  250. Himanka‏‎ (9 muutosta)
  251. Tuomiokirja‏‎ (9 muutosta)
  252. Merikarvia‏‎ (9 muutosta)
  253. Vendla Kallentytär (Jämsä 1811)‏‎ (9 muutosta)
  254. Pyhäranta‏‎ (9 muutosta)
  255. Kullaa‏‎ (9 muutosta)
  256. Gabriel Kekonius (Auvila 1726)‏‎ (9 muutosta)
  257. Sukukirjoja ja -lehtiä‏‎ (9 muutosta)
  258. Helsingin pitäjä‏‎ (9 muutosta)
  259. Elsa Steen‏‎ (9 muutosta)
  260. Myllytullimanttaaliluettelo‏‎ (9 muutosta)
  261. Jacob Johan Woivalenius (Sääksmäki 1719)‏‎ (9 muutosta)
  262. Eura‏‎ (9 muutosta)
  263. Huittinen‏‎ (9 muutosta)
  264. Tammela, Rauli‏‎ (9 muutosta)
  265. Carl Kijhl (Pursiala)‏‎ (9 muutosta)
  266. Kajaani‏‎ (9 muutosta)
  267. Eva Fredrika Kekonius (Ruotsula 1802)‏‎ (9 muutosta)
  268. Kasakkakallio‏‎ (9 muutosta)
  269. Modelin Alexander Martini‏‎ (9 muutosta)
  270. Greta Liisa Eliaantytär (Kaipola 1817)‏‎ (9 muutosta)
  271. Anna Svanstrupe‏‎ (9 muutosta)
  272. Hilma Sofia Gabriella Jack‏‎ (8 muutosta)
  273. Ulrika Speitz‏‎ (8 muutosta)
  274. Ylivieska‏‎ (8 muutosta)
  275. Evijärvi‏‎ (8 muutosta)
  276. Tietokanta‏‎ (8 muutosta)
  277. Harjavalta Hauvola‏‎ (8 muutosta)
  278. Lestijärvi‏‎ (8 muutosta)
  279. Karstula‏‎ (8 muutosta)
  280. Anna Kihl (Pursiala 1785)‏‎ (8 muutosta)
  281. Cariander‏‎ (8 muutosta)
  282. Haapajärvi‏‎ (8 muutosta)
  283. Tammela‏‎ (8 muutosta)
  284. Viljo Ensio‏‎ (8 muutosta)
  285. Sipoo‏‎ (8 muutosta)
  286. Humppila‏‎ (8 muutosta)
  287. Johan Niklas Sneck‏‎ (8 muutosta)
  288. Johan Rosenberg (Auvila 1782)‏‎ (8 muutosta)
  289. Uusikirkko Vl.‏‎ (8 muutosta)
  290. KAUPPILA,MIKKOLA‏‎ (8 muutosta)
  291. Elisabet Kihl (Pursiala 1731)‏‎ (8 muutosta)
  292. Hagert‏‎ (8 muutosta)
  293. Amalia Lovisa Cauton‏‎ (8 muutosta)
  294. Suomussalmi‏‎ (8 muutosta)
  295. Oravais‏‎ (8 muutosta)
  296. Vehmaa‏‎ (8 muutosta)
  297. Eva Maria Kekonius (Nurmes 1766)‏‎ (8 muutosta)
  298. Susanna Gabrielintytär (Saari 1797)‏‎ (7 muutosta)
  299. Elisabet Möller (Sääksmäki 1725)‏‎ (7 muutosta)
  300. Britha Christina Voivalen‏‎ (7 muutosta)
  301. Lappi Tl.‏‎ (7 muutosta)
  302. Abraham Johansson Barck‏‎ (7 muutosta)
  303. Jokioinen‏‎ (7 muutosta)
  304. Pieksämäki‏‎ (7 muutosta)
  305. Hedvig Eleonora Woivalenia (Sääksmäki 1737)‏‎ (7 muutosta)
  306. Viirilä‏‎ (7 muutosta)
  307. Siikainen‏‎ (7 muutosta)
  308. Maksamaa - Maxmo‏‎ (7 muutosta)
  309. Alatupa‏‎ (7 muutosta)
  310. Jacob Christian Kock‏‎ (7 muutosta)
  311. Viitasaari‏‎ (7 muutosta)
  312. Mallisivu‏‎ (7 muutosta)
  313. Suomen lääkärit - Finlands läkare 1967‏‎ (7 muutosta)
  314. Jöran Kijhl (Pursiala 1711)‏‎ (7 muutosta)
  315. Pöytyä‏‎ (7 muutosta)
  316. Henkikirja‏‎ (7 muutosta)
  317. Kuortane‏‎ (7 muutosta)
  318. Harjoittelusivu‏‎ (7 muutosta)
  319. Eurajoki‏‎ (7 muutosta)
  320. (ANDRISSASSON)‏‎ (7 muutosta)
  321. Mikko Kihl‏‎ (7 muutosta)
  322. Punkalaidun‏‎ (7 muutosta)
  323. Ramsay‏‎ (7 muutosta)
  324. Soini‏‎ (7 muutosta)
  325. Lehtimäki‏‎ (7 muutosta)
  326. Kuhlström‏‎ (7 muutosta)
  327. Niemi (Jämsä Kaipola)‏‎ (7 muutosta)
  328. Ruotsinpyhtään Maamiesseura‏‎ (7 muutosta)
  329. Kokeilut:Annotointi‏‎ (7 muutosta)
  330. Maria Elisabet Löfgren‏‎ (7 muutosta)
  331. Anders Johan Enwald‏‎ (7 muutosta)
  332. Johan Barck‏‎ (7 muutosta)
  333. Tuomas Matinpoika Kihl‏‎ (7 muutosta)
  334. Juuka‏‎ (6 muutosta)
  335. Karkku‏‎ (6 muutosta)
  336. *eka sivu‏‎ (6 muutosta)
  337. Matti Kijhl (Pursiala 1758)‏‎ (6 muutosta)
  338. TEIT‏‎ (6 muutosta)
  339. August Majorin‏‎ (6 muutosta)
  340. Petjärvi‏‎ (6 muutosta)
  341. Pyhäjärvi Ol‏‎ (6 muutosta)
  342. Serafia Antintytär (Kankainen 1832)‏‎ (6 muutosta)
  343. Hedda Kristina Majorin (1786)‏‎ (6 muutosta)
  344. Andriette Emilia Favorin‏‎ (6 muutosta)
  345. Johan Friedrich Favorin‏‎ (6 muutosta)
  346. Nivala‏‎ (6 muutosta)
  347. Kellahti (Källfjerd)‏‎ (6 muutosta)
  348. Hinnerjoki‏‎ (6 muutosta)
  349. Jämijärvi‏‎ (6 muutosta)
  350. Larkman‏‎ (6 muutosta)
  351. HAKKARAINEN‏‎ (6 muutosta)
  352. Antti Kihl‏‎ (6 muutosta)
  353. Kankaanpää‏‎ (6 muutosta)
  354. Axel Axelsson Palander‏‎ (6 muutosta)
  355. Turun hovioikeus, Uudenmaan ja Hämeen lääni 1669, alistetut jutut‏‎ (6 muutosta)
  356. Lars Crantz (nimismies)‏‎ (6 muutosta)
  357. Antti Meriläinen‏‎ (6 muutosta)
  358. Hornaeus‏‎ (6 muutosta)
  359. Hedvig Lovisa Jansson (Voipaala 1761)‏‎ (6 muutosta)
  360. Marttila‏‎ (6 muutosta)
  361. Haapavesi‏‎ (6 muutosta)
  362. Karjaa‏‎ (6 muutosta)
  363. Juho Kihl‏‎ (6 muutosta)
  364. Erik Johan Cauton‏‎ (6 muutosta)
  365. Hedvig Vilhelmina Palander‏‎ (6 muutosta)
  366. Mikko Matinpoika Kihl‏‎ (6 muutosta)
  367. Myrskylä - Mörskom‏‎ (6 muutosta)
  368. Varsinais-Suomi‏‎ (6 muutosta)
  369. Katarina Helena Löfgren (Vitikkala 1770)‏‎ (6 muutosta)
  370. Hattula‏‎ (6 muutosta)
  371. Hilma Johanna Juhontytär Peltonen (1862 Jämsä)‏‎ (6 muutosta)
  372. Anders Abraham Favorin‏‎ (6 muutosta)
  373. Juho Tuomaanpoika Hujala‏‎ (6 muutosta)
  374. Pohja - Pojo‏‎ (6 muutosta)
  375. Juliana Lovisa Boisman‏‎ (6 muutosta)
  376. Ruoveden sukuja: KORKIALEHTO,VEHU‏‎ (6 muutosta)
  377. Munck af Fulkila‏‎ (6 muutosta)
  378. Märtha Ulrica Woivalen‏‎ (6 muutosta)
  379. Orimattila‏‎ (5 muutosta)
  380. Kiikka‏‎ (5 muutosta)
  381. Nirkko‏‎ (5 muutosta)
  382. Eckerman‏‎ (5 muutosta)
  383. Poistettu sivu‏‎ (5 muutosta)
  384. Matti Martinpoika Hujala‏‎ (5 muutosta)
  385. Elisabet Schadewitz‏‎ (5 muutosta)
  386. Karl Fredrik Leopold‏‎ (5 muutosta)
  387. Sievi‏‎ (5 muutosta)
  388. Edla Sofia Kekoni‏‎ (5 muutosta)
  389. Ernst Gustaf von Hertzen‏‎ (5 muutosta)
  390. Historiaa‏‎ (5 muutosta)
  391. Alatornio‏‎ (5 muutosta)
  392. IIVANAINEN‏‎ (5 muutosta)
  393. DJÄKN(Olaff Nilesson aff Poya -suku / DJÄKN Rötger Olofssonin suku, & GÄDDA‏‎ (5 muutosta)
  394. Kangasniemi‏‎ (5 muutosta)
  395. Käkisalmi‏‎ (5 muutosta)
  396. Sakkola‏‎ (5 muutosta)
  397. Hollola‏‎ (5 muutosta)
  398. Pielisjärvi‏‎ (5 muutosta)
  399. Honkajoki‏‎ (5 muutosta)
  400. HONKONEN‏‎ (5 muutosta)
  401. Honkilahti‏‎ (5 muutosta)
  402. Kiukainen‏‎ (5 muutosta)
  403. Juho Emil Juhonpoika Virhiä‏‎ (5 muutosta)
  404. Kannuksen sukuja: NILKKULA,HANNI,RENBÄCK,PARSIAINEN,OJA,KÄRKI,STOR-ARVO,JUSSINPIETI,KORVELA,LILLRAKO,LUOMALA,OLLIKKALA,SÄMPILÄ,HOLLANTI,BJÖRN‏‎ (5 muutosta)
  405. Salomon Gabriel Kock‏‎ (5 muutosta)
  406. Simon Kijhl‏‎ (5 muutosta)
  407. Sysmä‏‎ (5 muutosta)
  408. Köyliö‏‎ (5 muutosta)
  409. Keuruu‏‎ (5 muutosta)
  410. Hermigier‏‎ (5 muutosta)
  411. Matrikkeli mallisivua‏‎ (5 muutosta)
  412. Jakob Vilhelm Boisman (Heikkilä 1763)‏‎ (5 muutosta)
  413. Juho Juhonpoika Kihl‏‎ (5 muutosta)
  414. SUVUT:‏‎ (5 muutosta)
  415. Kristina Nordström (Auvila 1755)‏‎ (5 muutosta)
  416. OLMALA‏‎ (5 muutosta)
  417. Karjalan tk 1731, useita juttuja‏‎ (5 muutosta)
  418. Vimpeli‏‎ (5 muutosta)
  419. Kodisjoki‏‎ (5 muutosta)
  420. Kruunupyy‏‎ (5 muutosta)
  421. Tyrväntö‏‎ (5 muutosta)
  422. Kalajoki‏‎ (5 muutosta)
  423. Lohtajan sukuja:TORVI,JONES,ROIKOLA,PARKKIHAUTA,HUKKA,(PAHIKAINEN/) AHLBÄCK,‏‎ (5 muutosta)
  424. Töysä‏‎ (5 muutosta)
  425. Kalanti‏‎ (5 muutosta)
  426. Von Born‏‎ (5 muutosta)
  427. Lohtajan sukuja:TORVI,ROIKOLA,PARKKIHAUTA,HUKKA,(PAHIKAINEN/) AHLBÄCK,‏‎ (5 muutosta)
  428. Hauho‏‎ (5 muutosta)
  429. Teerijärvi - Terjärv‏‎ (5 muutosta)
  430. Tuomas Kihl‏‎ (5 muutosta)
  431. Kauvatsa‏‎ (5 muutosta)
  432. Kiihtelysvaara‏‎ (5 muutosta)
  433. Kokeilut:Annotaatiot‏‎ (5 muutosta)
  434. Sara Lisa Favorin‏‎ (5 muutosta)
  435. Heinola‏‎ (5 muutosta)
  436. Tuomas Matinpoika Hujala‏‎ (5 muutosta)
  437. Ullava‏‎ (5 muutosta)
  438. Lapinlahti‏‎ (5 muutosta)
  439. Vähäkyrö‏‎ (4 muutosta)
  440. Eva Sofia Speitz‏‎ (4 muutosta)
  441. Saarijärven sukuja: NYRÖLÄ,HÄKKINEN,MÖTTÖLÄ,NOJONEN,MULIKKA,MESIÄINEN/MUHOLA,MÖTTÖLÄ/KOSKELA‏‎ (4 muutosta)
  442. Alajärvi‏‎ (4 muutosta)
  443. Brita Maria Möller‏‎ (4 muutosta)
  444. Jyväskylä‏‎ (4 muutosta)
  445. Keitele‏‎ (4 muutosta)
  446. GARP,& (SANDIKA-ÄTTEN)‏‎ (4 muutosta)
  447. Abraham Candelin‏‎ (4 muutosta)
  448. Alakylä (Nederby)‏‎ (4 muutosta)
  449. Muuruvesi‏‎ (4 muutosta)
  450. Jaakkola (Myrskylä)‏‎ (4 muutosta)
  451. Aura‏‎ (4 muutosta)
  452. Oulaisten sukuja:TÖRMÄLÄ,VAIKKO,LEHTOLAINEN,TIRINEN,HONKA,HONKALA‏‎ (4 muutosta)
  453. FRIIS‏‎ (4 muutosta)
  454. TURPEINEN‏‎ (4 muutosta)
  455. Tjäder‏‎ (4 muutosta)
  456. NILSSON / EKELÖF I GÄSTERBY ,STENSBÖLE,JÄGERHORN AF HERTONÄS‏‎ (4 muutosta)
  457. Noormarkku (kylä)‏‎ (4 muutosta)
  458. Oulaisten sukuja:TÖRMÄLÄ,VAIKKO,LEHTOLAINEN,TIRINEN,HONKA,KAUPPILA,MIKKOLA,HONKALA‏‎ (4 muutosta)
  459. Karl Löfgren (Vitikkala 1774)‏‎ (4 muutosta)
  460. Kortesjärvi‏‎ (4 muutosta)
  461. Maria Palander (Jämsä 1719)‏‎ (4 muutosta)
  462. Alavus‏‎ (4 muutosta)
  463. Myllytulliluettelo‏‎ (4 muutosta)
  464. Antti Kihl (täsmennyssivu)‏‎ (4 muutosta)
  465. Caisa Keckonius‏‎ (4 muutosta)
  466. Eteläpohjalaiset Juuret‏‎ (4 muutosta)
  467. Salla‏‎ (4 muutosta)
  468. Harjavalta Hauvola Lamberg (sotilas)‏‎ (4 muutosta)
  469. Lyttylä‏‎ (4 muutosta)
  470. Suomen lääkärit - Finlands läkare 1977‏‎ (4 muutosta)
  471. Daniel Kijhl‏‎ (4 muutosta)
  472. Vampula‏‎ (4 muutosta)
  473. Pedersöre (Pietarsaaren mlk)‏‎ (4 muutosta)
  474. Metsäpirtti‏‎ (4 muutosta)
  475. Toholampin sukuja: ORAVALA,JÄMSÄ,MÄÄTTÄ‏‎ (4 muutosta)
  476. David Majorin (Mäntyharju 1802)‏‎ (4 muutosta)
  477. Karttula‏‎ (4 muutosta)
  478. Ristijärvi‏‎ (4 muutosta)
  479. Mynämäki‏‎ (4 muutosta)
  480. Jakob Andrissanpoika‏‎ (4 muutosta)
  481. Tommy Henrik Pohjanen(Skinnskatteberg *1966-‏‎ (4 muutosta)
  482. Lahti‏‎ (4 muutosta)
  483. Laukaa‏‎ (4 muutosta)
  484. Alexander Napoleon Kekoni‏‎ (4 muutosta)
  485. Tampere‏‎ (4 muutosta)
  486. Tommy Henrik Pohjanen (Skinnskatteberg *1966-‏‎ (4 muutosta)
  487. X‏‎ (4 muutosta)
  488. Samuel Fredrik Möller (Kokkola 1754)‏‎ (4 muutosta)
  489. Sunniemi‏‎ (4 muutosta)
  490. Hertzen, Ernst Gustaf von‏‎ (4 muutosta)
  491. Vieremä‏‎ (4 muutosta)
  492. Keuruun sukuja: SAVOLAINEN,RUORANEN,KUKKONEN,MARTTINEN‏‎ (4 muutosta)
  493. Suomenkylä‏‎ (4 muutosta)
  494. Pirkkala‏‎ (4 muutosta)
  495. Kruunupyy - Kronoby‏‎ (4 muutosta)
  496. Teerijärven sukuja: SVARTSJÖ,HÄSTBACKA,WIDJESKOG‏‎ (4 muutosta)
  497. Nevanlinna‏‎ (4 muutosta)
  498. ES2561‏‎ (4 muutosta)
  499. Vastila‏‎ (4 muutosta)
  500. Vihti‏‎ (4 muutosta)

Näytä [20 | 50 | 100 | 250 | 500] kerralla. ← 500 edellistä | 500 seuraavaa →